>23,87 at Lidl Europe

>€23,87 at Lidl Europe

How am I supposed to hit my macros if everything is so expensive now bros?

  1. 1 month ago
    Anonymous

    how the fuck is that 23 euros

  2. 1 month ago
    Anonymous

    YOU COULD GET AT LEAST 10 KG OATS FOR THAT

  3. 1 month ago
    Anonymous

    >exclusively processed garbage

    you weren't gonna make it to begin with.

  4. 1 month ago
    Anonymous

    There's no way it cost so much. I live in a european first world country too and prices haven't skyrocketed this bad. For nearly 24 shekels I could buy this three times over, especially at lidl or aldi

    • 1 month ago
      Anonymous

      True, I usually pay around 30 Euro and carry home a full bag of nutritious foods including organic meat

      • 1 month ago
        Anonymous

        >organic meat
        as opposed to anorganic meat?

        • 1 month ago
          Anonymous

          Opposed to garbage marketed as meat

          https://en.m.wikipedia.org/wiki/Organic_food

  5. 1 month ago
    Anonymous

    >Posts slop
    >Complains

    Um

  6. 1 month ago
    Anonymous

    der zoomer

  7. 1 month ago
    Anonymous

    wheres the bag of chicken, wheres the rice, where is the pasta.

    If youre looking for cheap calories and you buy this, youre lost.

  8. 1 month ago
    Anonymous
  9. 1 month ago
    Anonymous

    domme kanker leugenaar

  10. 1 month ago
    Anonymous

    beside the majonaise and ketchup its all goyslop.

    • 1 month ago
      Anonymous

      mayonnaise is one of the biggest goyslops there is

    • 1 month ago
      Anonymous

      The mayo is going to be 80%+ sneed oil.

  11. 1 month ago
    Anonymous

    >dr. goy pizza
    why would you ever buy that brand? it's so fucking shit

  12. 1 month ago
    Anonymous

    That's around 10 euros fucking liar retard kys.

  13. 1 month ago
    Anonymous

    Junk food is almost always more expensive per calorie and gram of protein. There's a reason why they shill chicken and rice. Chicken is about the most grams of quality protein you can get per $/€. And similarly, rice also has a ton of calories per $/€, plus nutrients.
    Pizza is gonna be 4-10 times more expensive per calorie than rice, and have way less protein than chicken too.

  14. 1 month ago
    Anonymous

    U Not gonna hit anything with your bullshit ass junk diet

  15. 1 month ago
    Anonymous

    >chocolade
    niet nodig
    >cola
    ook niet
    >pizza
    das geeneens een lekkere ieww
    >nuggers
    ook nie
    >saus
    oké misschien als het op is

    For the same money you could've bought
    >1kg of rice €2
    >500gr chicken €8
    >2x knorr maaltijdpakje €7,80
    >€6 aan veggies
    that would've been 4 healthy and nutritious meals instead of one shitty meal

  16. 1 month ago
    Anonymous

    I'm a fat American, and this post is obviously bait. there's no way IST eats frozen pizzas and tendies every day, fuck right off.

  17. 1 month ago
    Anonymous

    Are you in Switzerland?
    I live in an expensive EU country and it's nowhere near that much for all that bottom-tier shit.

  18. 1 month ago
    Anonymous

    is this the EU version of picrelated?
    this is what people actually eat, then complain they can't survive on $15/hour

    • 1 month ago
      Anonymous

      so much fucking soda

Your email address will not be published.